Logo Fiyat Listesi

Logo Mind İnsight

28 Mayıs 2019 tarihinden itibaren geçerlidir.
GENEL AÇIKLAMALAR
1. Fiyat listesinde bulunan tüm lisans ve eğitim fiyatları ile eğitim süreleri Logo tarafından tavsiye edilen son kullanıcı fiyat ve koşullarıdır.
2. Tüm fiyatlar Türk Lirası (TL) cinsindendir, fiyatlara KDV dahil değildir.
3. Fiyatlar, ana paket ve geçiş fiyatları haricinde, geçerli LEM sözleşmesi olup olmama durumuna göre farklılaşmaktadır.
LEM (Logo Enterprise Membership)
4. LEM; kullanılan ürünlerin en güncel sürümlerine, bu kapsamda eklenen yeni özelliklere ve performans iyileştirmelerine sahip olunmasını sağlayan ve satın almak istenen kullanıcı, çalışan, firma artırımları ve modüller için özel fiyatlardan faydalanılmasını sağlayan bir üyelik sistemdir.
5. Yeni ana paket alımlarında 1 yıllık LEM bedelsizdir. Ürün geçişlerinde ise;
• Aynı segmentteki bedelli ve bedelsiz geçişlerde, önceki ürüne ait LEM geçerliliği yeni üründe devam ettirilecek şekilde (aynı başlangıç ve bitiş tarihleriyle) yeni ürüne LEM verilecektir.
• Üst segmente bedelli geçişlerde; yeni ürüne, geçiş tarihi itibarıyla 1 yıllık bedelsiz LEM verilecektir.
6. LEM geçerlilik süresi 1 yıldır. Yenileme tarihi, bir önceki LEM bitiş tarihinden itibaren başlatılacaktır.
7. LEM’i, bitiş tarihinden önce ya da bitiş tarihini takip eden 30 gün içinde ve düzenli yenileyen kullanıcılar LEM’lerine avantajlı fiyatlar üzerinden sahip olabileceklerdir.
8. LEM geçerliliğini yitirdiği durumda, LEM olan durumlarda uygulanan fiyat ile alınan ek ürünlerin kurulumu gerçekleştirilemeyecektir.
9. LEM fiyatı, üründeki en güncel konfigürasyona bakılarak (ana paket, modül, kullanıcı/çalışan/firma artırımı) hesaplanmaktadır.
10. LEM fiyatlarına yetkili Logo İş Ortakları’nın servis, kurulum ve yükleme gibi hizmet fiyatları dahil değildir.
11. Logo tarafından satışı ve geliştirilmesi sonlandırılan ürünler LEM hesaplamasına dahil edilmemektedir.
EĞİTİM
12. Eğitimler ürün kullanımı ile ilgilidir ve sertifikalı uzman(lar) tarafından verilmektedir. Tanımlama, raporlama ve uyarlama gibi talepler ayrıca değerlendirilir.
13. Eğitim ve destek hizmetlerinin yalnızca yetkili Logo İş Ortakları ve sertifikalı eğitim uzmanlarından alınması önemle tavsiye edilir.

İş Analitiği Çözümleri Fiyat Listesini aşağıdaki tabloda inceleyebilir ya da PDF formatında cihazınıza indirebilirsiniz.

PDF formatında indir
LEM OLAN DURUMLARDA UYGULANIRLEM  OLMAYAN  DURUMLARDA UYGULANIR
Ürün AçıklamasıFiyatFiyat
─ Logo Mind Insight(1)(2)(3)(4)(5)(6)(7)
Ana Paket
Logo Mind Insight (1 Kullanıcı)14,350
Kullanıcı  Artırımları(8)
Logo Mind Insight Kullanıcı Artırımı +15,350
Opsiyonlar(9)
Logo Mind Insight – Mail Gönderim  (5 Mail Adresi)6,5507,200
Logo Mind Insight – Mail Gönderim  (10 Mail Adresi)10,50011,550
Logo Mind Insight – Mail Gönderim  (25 Mail Adresi)22,05024,250
Logo Mind Insight – Mail Gönderim  (50 Mail Adresi)35,20038,750
Ürün Geçişleri
Logo Mind Insight Logo Mind Informer’dan GeçişProje bazlı fiyatlandırılacaktır.
Logo Mind Insight Logo Mind Informer  Advanced’den GeçişProje bazlı fiyatlandırılacaktır.
Logo Mind Insight BI Pro’dan GeçişLogo Mind Insight liste fiyatları üzerinden %40 indirim uygulanacaktır.
─ Logo Mind Budget(10)(11)(12)(13)(14)(15)
─ Ana Paket
Logo Mind Budget (1 Kullanıcı)22,950
─ Kullanıcı Artırımları (16)(17)
Logo Mind Budget Kullanıcı Artırımı +13,2003,550
Logo Mind Insight Kullanıcı Artırımı +15,3505,850
─ Opsiyonlar(18)
Logo Mind Budget Bütçe Artırımı +13,6003,950
Ürün Geçişleri
Logo Mind Budget Performa  Bütçe’den GeçişProje bazlı fiyatlandırılacaktır.
─ Eğitim Hizmetleri
Logo Mind Insight (3 adam-gün)7,050
Logo Mind Budget (4 adam-gün)9,400

─ Açıklamalar
─ Logo Mind Insight
1. Logo Mind Insight; Logo ürün aileleri veritabanlarını; Logo İş ve Çözüm ortaklarının Logo ürün ailesinde yer alan çözümler için geliştirdiği ve kullanıcıda birlikte çalıştığı veritabanlarını ve Microsoft Excel bağlantısını içerir.
2. Logo Mind Insight’ın bağımsız bir sunucu üzerine kurulması önerilir.
3. Logo Mind Insight, Microsoft® SQL Server® 2012 R2/2014 Express Edition ve üzeri veritabanı ile kullanılabilmektedir. En az 16 GB Ram ve 10 GB boyutundaki disk alanına ihtiyaç duymaktadır. Microsoft® SQL Server® 2014 ve Microsoft® SQL Server® 2016 ihtiyaçları için lütfen yetkili İş Ortaklarına danışınız.
4. Logo Mind Insight, MS SQL, Qracle ve my SQL veritabanları ile entegre edilebilir. Veritabanı büyüklüğüne bağlı olmakla birlikte min.16 GB belleğe ihtiyaç duyar ve sistemin kurulabilmesi için min. 5 GB disk alanına ihtiyaç vardır. Raporlama ve analiz için kullanacağı Logo çözümünün veritabanı büyüklüğüne göre ilave disk alanını gerektirebilir.
5. Logo Mind Insight, hazır dashboard ve rapor paketi içermektedir (j-Platform, Tiger, GO ve Netsis ürün aileleri için Satış, Satınalama, Sipariş, Finans, Stok ve Muhasebe).
Bellek içi (In memory), Analiz ve İlişkisellik (Association) Teknolojisi özelliklerini kullanır. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlar ile kullanılabilir.
6. Logo Mind Insight için yurt içi dil destekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için; 2019_Desteklenen_Dil_Paketleri.pdf
7. Kullanıcı terimi, “Named User” anlamında kullanılmıştır.
8. Kullanıcı Artırımı alınabilmesi için, geçerli LEM’in olması gerekmektedir.
─ Logo Mind Insight – Opsiyonlar
9. Logo Mind Insight Mail Gönderim özelliğinden yararlanılabilmesi için;
*Logo Mind Insight’ın 1.28 ve sonrası bir sürümde kullanılması,
*Logo Mind Insight Mail Gönderim modülü satın alınması,
*Logo Mind Insight 1 kullanıcı lisansının, sadece mail gönderim özelliği için ayrılması ya da eğer bu işlem için ayrılabilecek ek kullanıcı lisansı bulunmuyorsa, Logo Mind
Insight +1 Kullanıcı Artırımı satın alınması gerekmektedir.
─ Logo Mind Budget
10. j-Platform kullanıcıları için Logo Mind Budget fiyatı proje dahilinde belirlenmektedir.
11. Logo Mind Budget, Microsoft® SQL Server® 2012 R2/2014 Express Edition ve üzeri veritabanı ile kullanılabilmektedir. En az 16 GB Ram ve 10 GB boyutundaki disk alanına ihtiyaç duymaktadır. Microsoft® SQL Server® 2014 Full Use ihtiyaçları için lütfen yetkili Logo İş Ortakları’na danışınız.
12. Logo Mind Budget ana paketine, 1 Kullanıcılı Logo Mind Insight ana paketi dahildir.
13. Logo Mind Insight kullanıcıları, sonraki dönemde Logo Mind Budget almak isterlerse, Logo Mind Budget ile Logo Mind Insight arasındaki fiyat farkını ödeyerek kullanıma başlayabileceklerdir.
14. Logo Mind Budget; Bütçe/Alt Bütçe Planlayıcı Editörü, Gelişmiş Formül Oluşturucu, Bütçe Boyutları, Miktar Bütçesi, Tutar Bütçesi, Bütçe Revizyonları, Ödeme Planları, Geçmiş Yıl Veri Bağlantıları, Finansal Raporlar, Excel Aktarımı, ERP Veri Entegrasyonu modüllerini içermektedir. Logo Mind Budget ana paketinde yer alan iş analitiği çözümleri ise Dashboard’lar, Kurumsal Kullanıcı Rapor Tasarlayıcı, Rapor Yönetimi, Rapor Çıktıları, İnteraktif Raporlar, Denetim Kaydı, Mobil Erişim, Veri Entegrasyonu, İleri Düzey Veri Analizi modüllerini içerir.
15. Logo Mind Budget için yurt içi dil destekleri ile ilgili detaylı bilgi almak için; 2019_Desteklenen_Dil_Paketleri.pdf
16. Logo Mind Budget ile Logo Mind Insight kullanıcı sayıları birbirinden bağımsızdır. Ürünler için ayrı kullanıcı artırımları satın alınmalıdır. Örneğin; Logo Mind Budget ana paketi 5 kullanıcılı olarak kullanılırken, Logo Mind Insight 1 kullanıcılı olarak kullanılabilmektedir.
17. Logo Mind Budget için eklenen kullanıcılar eş zamanlıdır; Logo Mind Insight için ise Named User şekildedir.
─ Logo Mind Budget – Opsiyonlar
18. Logo Mind Budget ana paketi ile en çok 5 dönem bütçe hazırlanabilmektedir. Dileyen kullanıcılar bütçe artırımı satın alabilmektedir.
─ LEM
19. Logo Mind Insight ve Logo Mind Budget ürünlerinin LEM bedelleri lisans fiyatlarının %13’üdür.
20. Logo Mind Budget’a dahil olarak Logo Mind Insight’a da sahip olan kullanıcıların, bir sonraki yıl LEM yenileme döneminde, her iki ürünün de LEM yenilemesini yapmaları
gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir