Dökümanlar, Logo Yazılım

Logo – Excel Aktarım Şablonları

logo excel aktarim sablonu
excel logo aktarım şablonları

Logo ERP ürünlerinde cari hesap, muhasebe hesap planı, malzeme, hizmet, sektör ve fiyat gibi “kart” olarak tanımlanan sabit verilerin toplu olarak içeriye aktarımını sağlama imkanı sunulur. Excelden aktarımlar yalnızca “kart” bazında yapılabilirken XML formatındaki aktarımlar (fiş aktarımları gibi) daha kapsamlı ihtiyaçları karşılar.

Yeni bir ERP geçişinde ya da mevcut ERP içerisine elinizdeki verilerin toplu olarak aktarımının sağlanması Logo ERP ürün ailesinde çok kolay yapılabilmektedir. Aşağıda excel formatında logo aktarım şablonlarını sizin için derledik. İhtiyaç duyduğunuz farklı aktarım konularında destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Logo Yazılım’ın hazırlamış olduğu aktarım şablonlarında (excel) gerekli yerleri doldurarak verilerinizi Logo’ya aktarabilirsiniz. Excel dosyası içerisinde başlıklar zaten sizi yönlendiriyor, yapılması gereken doğru veriyi doğru hücre içerisine yapıştırmak olacaktır.

Logo Excel Aktarım Şablonlarını İndirin ve Toplu Aktarımlarınıza Hemen Başlayın

Aşağıdaki butonlara tıklayarak ayrı ayrı excel aktarım şablonlarını indirebilirsiniz. Ya da bu linkten tek sayfada toplanmış excel dosyasını indirebilirsiniz. İndirmek için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir