mockup

İES Yazılım, işletmelerin iş süreçlerine katkı sağlama, iş verimliliklerini arttıran yazılım çözümlerini geliştirmek, satış, servis, proje yönetimi ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla 2004 yılında kuruldu.

Kuruluşumuzdan bugüne müşterilerimizin iş süreçlerine, doğru yazılım çözümleri ile en yüksek seviyede katkı sağlamayı misyon edinerek yürüdüğü bu yolda gerçekleştirdiği projelerden elde ettiği bilgi ve deneyimi siz değerli müşterilerine aktarmanın ve işlerinizi geliştiren yeni çözümler üretmenin haklı heyecanını yaşıyoruz.

Şirketimiz yerli yazılımların beraberinde iş ortaklıkları kapsamında satış-destek ve eğitim hizmetlerini sağladığı diğer yazılımlar ile ulusal ve uluslararası alanlarda siz değerli müşterilerinin desteğini arkasına alarak en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün gelişim gösteriyor.

İES Yazılım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Logo Yazılım Kurumsal Çözüm Ortağı

Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım şirketi olan Logo Yazılım, bir marka olarak kurulduğu 1984 yılından itibaren sektörde lokomotif sorumluluğu üstlenmiş, mikro işletmelerden makro düzeyde şirketlere uygulama yazılımı çözümlerini üretiyor.

Sunduğu ürün ve hizmetleri ile yenilik ve yaratıcılığı artıran şirket 4 farklı ülkede 7 farklı noktada 1.200’e yakın çalışanı, 800’ü aşkın iş ortağı ile birlikte bugüne kadar 200.000’in üzerinde firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturan çözümler geliştiriyor.

Bu yolculukta 27 Yıllık tecrübe ve çeşitli sektörlerden edinilen proje deneyimleri ve örnek proje çalışmaları ile adından sıklıkla söz ettiren firmamız Logo Yazılım’ın Kurumsal Çözüm Ortağı statüsünde bir bayisidir.

Türkiye’nin neredeyse tüm şehirlerinde aktif müşteri portföyü bulunan, Logo Kurumsal Çözüm Ortağı statüsündeki firmamız, bünyesindeki LSU sertifikalı yazılım geliştiricileri ile özel ve entegre yazılım çözümleri geliştirme yetkinliklerine sahiptir.

Başarıya giden tüm yolculukların öncüsü olan teknoloji yatırımlarında ilk akla gelen ERP, MRP, CRM gibi iş yazılımlarının her sektör ve firma özelinde ayrı ayrı değerlendirerek en faydalı haliyle sunulmasını hedefler.

Güven Yatırımı

Gelecek misyonlarımızı gerçekleştirmek için “güven” faktörüne yatırım yaparız. Müşterilerimizin görüşlerine önem verir ve bunları şeffaf bir şekilde paylaşırız. Uzun yıllar boyunca portföyümüzü koruyabilmemizin ve her geçen gün genişletebiliyor olmamızın en büyük formülü sağladığımız güven olgusudur.
Yeteneklerimizi daima referanslarımız ile destekleyerek sunar, her proje özelinde itina ile sürekli memnuniyet kazanmaya yönelik çalışırız

Gerçek Danışmanlık

“Bizim için her çapta satış bir projedir” yaklaşımı ile tüm iş süreçlerinde sonuç odaklılık ve gerçek bir “danışmanlık” hizmeti sağlamaya odaklanırız. İhtiyaçlarınız doğrultusunda aktif, deneyimlenmiş ve alternatif çözümler sunarak doğru tercih yapmanıza yardımcı oluruz.

Amacımız yalnızca sorularınızın yanıtlanması değil, tüm süreçlerinizin doğru kurgulanmasını sağlamaktır. Bu sayede gerçek bir danışmanlık hizmeti almanın memnuniyetini yaşarsınız.